Basisset voor het herstel van scheuren met een voeghoogte van 9-12 mm. De set bevat 8 spiraalankers, diameter 8 mm, roestvast AISI 304 Deze staalsoorten hebben een hoge trekvastheid en flexibiliteit.

Verwerking
- De verticale afstand tussen de horizontaal aan te brengen wapeningen dient 2 tot 6 steenrijen of ongeveer 30 tot 40 cm te zijn.
- De voegen dienen met een slijpmachine tot op de helft van de voegdiepte te worden uitgeslepen, maximale diepte echter is 5 tot 6 cm. Resterende deeltjes en stof moeten met water worden weggespoeld.
- Vervolgens de ABC-ADAMAS ankerspecie aanmaken en de uitgeslepen voeg met het meegeleverde inspuitpistool tot de helft met specie opvullen. Nu kunt u de 1 meter lange ABC-ADAMAS wapeningsstaven aanbrengen (goed in de specie drukken) en de resterende voegopening met ABC-ADAMAS ankerspecie zodanig opvullen, dat er nog een voeg van circa 1,5 cm diep overblijft.
- De ankerspecie met de bijgeleverde voegspijker licht aandrukken, zodat deze gelijkmatig wordt verdeeld en bovengenoemde voeg van circa 1,5 cm diep overblijft.
- De ankerspecie 1 tot 2 dagen laten drogen.
- Vervolgens kunt u de voeg met normale (traditionele) voegspecie (in de juiste kleur) met de meegeleverde voegspijker gelijkmatig afvoegen.
- Beschadigde of gescheurde stenen kunt u tenslotte met steenpasta in het juiste kleurmengsel repareren.
» Technische information
Inhalt |
| Spiraalanker, roestvast AISI 304 |
diameter 8 mm, 8 stuks, lengte 1 meter |
| Ankermortelspecie |
1 emmer , 3 liter , 2 componenten |
| Inspuitpistool |
1 stuk |
| Opzetstuk spuitmond met brede bek |
1 stuk |
| Mortelmixer |
1 stuk |
| Voegspijker |
1 stuk |